Promocja

Przystawka do tagliatelle do maszynek do makaronu | IMPERIA, T-IM080

T-IM080-N


  • 632,22 zł z VAT 514,00 zł bez VAT 537,39 zł z VAT 436,90 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

Przystawka do tagliatelle do maszynek do makaronu | IMPERIA, T-IM080 - Opis

Przystawka do tagliatelle ze stali nierdzewnej. Pasuje do każdego modelu maszynki Imperia Restaurant. Pozwala stworzyć idealny makaron o odpowiedniej grubości i szerokości. Sprawdzi się w restauracjach, bistrach i knajpkach prowadzących kuchnie włoską. Przystawka do tagliatelle T-IM080 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia restauracyjnego i cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Przystawka do tagliatelle do maszynek do makaronu | IMPERIA, T-IM080 - Opinie klientów

Przystawka do tagliatelle do maszynek do makaronu | IMPERIA, T-IM080 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Przystawka do tagliatelle do maszynek do makaronu | IMPERIA, T-IM080 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Przystawka do tagliatelle do maszynek do makaronu | IMPERIA, T-IM080

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.