Nowość Promocja

Mata silikonowa do koronek TRD18 SNOWFLAKES | SILIKOMART, Tricot Decor

33.098.20.0196


  • 79,21 zł z VAT 64,41 zł bez VAT 75,65 zł z VAT 61,49 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

Informacje

długość 400 mm
szerokość 200 mm
wysokość 1 mm
materiał: silikon

Mata silikonowa do koronek TRD18 SNOWFLAKES | SILIKOMART, Tricot Decor - Opis

Silikonowa forma do koronek i elementów ozdobnych w kształcie płatków ścniegu TRD18 SNOWFLAKES z serii Tricot Decor, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART i o wymiarach 400×200×1 mm. Unikalny kształt daje możliwość stworzenia niepowtarzalnych elementów ozdobnych z mas cukierniczych oraz czekolady. Idealnie sprawdzi się do dekorowania tortów, deserów oraz ciast pokrytych lukrem plastycznym. Produkt można zastosować do wypieku ciast lub wyrobu deserów, puddingów czy galaretek z owocami. Doskonała dla lokali gastronomicznych, cukierni, kawiarni oraz manufaktur cukierniczych i gospodarstw domowych. Produkt foremka do tworzenia koronek 33.098.20.0196 wykonany jest z najwyższej jakości materiałów oraz doskonale nadaje się do współpracy z masami cukrowymi na bazie proszku lub żelu produkcji Silikomart.

Mata silikonowa do koronek TRD18 SNOWFLAKES | SILIKOMART, Tricot Decor - Opinie klientów

Mata silikonowa do koronek TRD18 SNOWFLAKES | SILIKOMART, Tricot Decor - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Mata silikonowa do koronek TRD18 SNOWFLAKES | SILIKOMART, Tricot Decor - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.