Nowość Promocja

Zestaw do ozdób Goccia | SILIKOMART, Goccia

25.101.99.0065


  • 89,62 zł z VAT 72,87 zł bez VAT 85,60 zł z VAT 69,59 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 4.5 mm
średnica 260 mm
materiał: silikon
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Zestaw do ozdób Goccia | SILIKOMART, Goccia - Opis

Silikonowa forma Goccia do tworzenia ozdób na okrągłe ciasta i desery produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Umożliwia wykonanie designerskich ozdób z czekolady otaczających okrągłe ciasta i desery o średnicy od 60 do 260 mm i wysokości 4,5 mm. Zestaw zawiera także nieprzywierającą taśmę PVC o wymiarach 10m x 5 cm oraz szpatułkę pomagającą wyrównać pasek i równomiernie wypełnić formę. Doskonała dla cukierni, kawiarni, firm cateringowych oraz dla domu. Wysoka jakość produktu zestaw do ozdób Goccia 25.101.99.0065 zapewnia doskonałe wykonanie i długotrwały efekt. Produkt można myć w zmywarkach, używać w piekarniku, lodówkach i mikrofalówkach. Wysoka jakość produktów gwarantuje ich niezawodność w temperaturach od -60°C do +230°C.

Zestaw do ozdób Goccia | SILIKOMART, Goccia - Opinie klientów

Zestaw do ozdób Goccia | SILIKOMART, Goccia - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Zestaw do ozdób Goccia | SILIKOMART, Goccia - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.