Promocja

Satynowy dzbanek z miarką 1 l | APS, 30054

30054


  • 113,82 zł z VAT 92,54 zł bez VAT 91,06 zł z VAT 74,03 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 130 mm
średnica 120 mm
pojemność 1 l
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa

Satynowy dzbanek z miarką 1 l | APS, 30054 - Opis

Satynowy dzbanek z miarką wewnątrz o pojemności 1 l o indeksie 30054 produkcji APS to artykuł stworzony z doskonałej jakościowo stali nierdzewnej. Wysokość produktu wynosi 13 cm. Artykuł 30054 można myć zarówno ręcznie przy użyciu odpowiednich detergentów jak i w profesjonalnej zmywarce gastronomicznej. Profesjonalny dzbanek z matowej stali 30054 to produkt świetnie pasujący do bufetów, restauracji czy barów – doskonale wkomponuje się w estetykę wnętrza, oraz gustownie podkreśli jego wystrój, będąc jednocześnie niezwykle funkcjonalnym, uniwersalnym i niezawodnym wyrobem. Dzbanek znajdzie swoje zastosowanie także w profesjonalej kuchni do odmierzania i dozowania produktów płynnych i sypkich.

Satynowy dzbanek z miarką 1 l | APS, 30054 - Opinie klientów

Satynowy dzbanek z miarką 1 l | APS, 30054 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Satynowy dzbanek z miarką 1 l | APS, 30054 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się