Promocja

Brytfanna porcelanowa Sama, 16,8x9,9x4,9 cm | LUZERNE, Stone

799871


  • 50,43 zł z VAT 41,00 zł bez VAT 49,93 zł z VAT 40,59 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 168 mm
szerokość 99 mm
wysokość 49 mm
materiał: porcelana
kolor: brązowy, beżowy
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: sztukę

Brytfanna porcelanowa Sama, 16,8x9,9x4,9 cm | LUZERNE, Stone - Opis

Ekstrawagancka brytfanna Sama z dwoma uchwytami, o gładkiej powierzchni w brązowym kolorze, wymiarach 16,8×9,9×4,9 cm, pojemności 246 ml, produkcji firmy Luzerne z linii Stone została wykonana z porcelany typu Fine China. Wyjątkowa technika glazurowania sprawia, że każdy element zastawy jest unikalny w swojej kolorystyce. Jest szczególnie dedykowana dla nowoczesnych restauracji a’la carte, których tradycja nawiązuje do rękodzieła i natury. Porcelana Luzerne Stone posiada 5-letnią gwarancję na zarysowania szkliwa. Temperatura wypalania: 800° i 1280°C. Odporność na temperaturę: 180°C. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 6 sztuk. Cena za 1 sztukę. Salaterki można sztaplować, myć w zmywarkach i używać w kuchenkach mikrofalowych.

Brytfanna porcelanowa Sama, 16,8x9,9x4,9 cm | LUZERNE, Stone - Opinie klientów

Brytfanna porcelanowa Sama, 16,8x9,9x4,9 cm | LUZERNE, Stone - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Brytfanna porcelanowa Sama, 16,8x9,9x4,9 cm | LUZERNE, Stone - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.