Nowość Promocja

Miska czarna 10,5 x 7,5 cm | RAK, Shaped

R-KRSHSB11-12


  • 26,45 zł z VAT 21,50 zł bez VAT 25,66 zł z VAT 20,86 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 105 mm
szerokość 75 mm
wysokość 30 mm
materiał: porcelana
element zastawy: miska
kolor: czarny
ilość w komplecie 12 szt.
cena za: sztukę
kształt: nietypowy

Miska czarna 10,5 x 7,5 cm | RAK, Shaped - Opis

Miseczka o nieregularnym kształcie, wymiarach 10,5 × 7,5 cm z linii Shaped, produkcji firmy RAK z Emiratów Arabskich to kolejny przedstawiciel prostego, nowoczesnego stylu. Organiczny kształt, czarny, lekko metaliczny kolor nada oryginalności dekoracji całego stołu. Salaterka wykonana jest z 100% bezołowiowego, naturalnego surowca z wykorzystaniem wysokiej zawartości tlenku gliny. To wszystko sprawia, że powierzchnia jest odporna na absorpcję wody, tłuszczów, zapachów i bakterii. Miska Shaped R-KRSHSB11-12 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu oraz bufetu w obiektach restauracyjnych oraz hotelowych. Towar sprzedawany jest po 12 sztuk. Cena netto za 1 sztukę.

Miska czarna 10,5 x 7,5 cm | RAK, Shaped - Opinie klientów

Miska czarna 10,5 x 7,5 cm | RAK, Shaped - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Miska czarna 10,5 x 7,5 cm | RAK, Shaped - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Miska czarna 10,5 x 7,5 cm | RAK, Shaped

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.