Nowość Promocja

Miska okrągła o średnicy 12 cm, złota | RAK, Metalfusion

R-MFFDBI12GB-12


  • 49,20 zł z VAT 40,00 zł bez VAT 46,74 zł z VAT 38,00 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 120 mm
wysokość 60 mm
pojemność 0.28 l
materiał: porcelana
element zastawy: miska
kolor: złoty, czarny
ilość w komplecie 12 szt.
cena za: sztukę
kształt: okrągły

Miska okrągła o średnicy 12 cm, złota | RAK, Metalfusion - Opis

Miska okrągła o średnicy 12 cm z linii Metalfusion, produkcji firmy RAK z Emiratów Arabskich o prostym, nowoczesnym stylu. Szlachetny, złoty kolor nada elegancji dekoracji całego stołu. Salaterka wykonana jest z 100% bezołowiowego, naturalnego surowca z wykorzystaniem wysokiej zawartości tlenku gliny. To wszystko sprawia, że powierzchnia jest odporna na absorpcję wody, tłuszczów, zapachów i bakterii. Miska okrągła 14 cm Metalfusion R-MFFDBI12GB-12 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu oraz bufetu w obiektach restauracyjnych oraz hotelowych. Towar sprzedawany jest po 12 sztuk. Cena netto za 1 sztukę.

Miska okrągła o średnicy 12 cm, złota | RAK, Metalfusion - Opinie klientów

Miska okrągła o średnicy 12 cm, złota | RAK, Metalfusion - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Miska okrągła o średnicy 12 cm, złota | RAK, Metalfusion - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.