Promocja

Misa okrągła z melaminy czarna o średnicy 14,5 cm | APS, Balance

85040


 • 36,41 zł z VAT 29,61 zł bez VAT 29,15 zł z VAT 23,69 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  29,15 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 90 mm
średnica 145 mm
pojemność 0.4 l
materiał: melamina
kolor: czarny
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa

Misa okrągła z melaminy czarna o średnicy 14,5 cm | APS, Balance - Opis

Miska okrągła, skośna z linii Balance o średnicy 14,5 cm, indeksie APS 84050 wykonana z czarnej melaminy. Znajdzie zastosowanie w restauracjach, hotelach, cateringu, bufecie i innych punktach gastronomicznych. Idealnie nada się do serwowania sałatek, owoców, deserów, przystawek, i różnego rodzaju przekąsek słodkich lub słonych. Linia Balance obejmuje naczynia w białym i czarnym kolorze, gładkiej powierzchni, i różnych rozmiarach, które można ze sobą dowolnie łączyć. Wszystkie są przeznaczone do sztaplowania i mycia w gastronomicznej zmywarce z wyparzaniem.

Misa okrągła z melaminy czarna o średnicy 14,5 cm | APS, Balance - Opinie klientów

Misa okrągła z melaminy czarna o średnicy 14,5 cm | APS, Balance - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Misa okrągła z melaminy czarna o średnicy 14,5 cm | APS, Balance - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Misa okrągła z melaminy czarna o średnicy 14,5 cm | APS, Balance