Nowość Promocja

Pojemniki bufetowe z melaminy, zestaw 7-elementowy | APS, L

85091


  • 250,41 zł z VAT 203,58 zł bez VAT 200,34 zł z VAT 162,87 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 300 mm
szerokość 250 mm
wysokość 80 mm
materiał: melamina, silikon
kolor: naturalny, biały
pokrywa w komplecie: Tak
kształt: prostokątny
ilość w komplecie 7 szt.
cena za: komplet

Pojemniki bufetowe z melaminy, zestaw 7-elementowy | APS, L - Opis

Zestaw składający się z 1 bardzo dużej misy stanowiącej bazę dla całości,1 pokrywy, 1 dużej misy (23×14×6 cm / 1,4 l.), 1 średniej misy (14×11,5×6 cm / 0,6 l.), 2 małych misek (11,5×7×6 cm / 0,25 l.), 1 antypoślizgowej maty (26×21 cm). Komplet należący do linii „L”, stworzony z niezawodnej oraz elegancko wyglądającej melaminy, która dzięki swojej fakturze przypomina drewno. Produkt, który harmonicznie współgra z wystrojem oraz wyposażeniem każdego wnętrza restauracji, hotelu, sali bankietowej czy bufetu do serwowania i ekspozycji słodkich i słodkich przekąsek, bakalii, oraz innych produktów spożywczych. Elementy można myć w zmywarce i sztaplować.

Pojemniki bufetowe z melaminy, zestaw 7-elementowy | APS, L - Opinie klientów

Pojemniki bufetowe z melaminy, zestaw 7-elementowy | APS, L - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pojemniki bufetowe z melaminy, zestaw 7-elementowy | APS, L - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się