Nowość Promocja

Prostokątna miska z czarnej melaminy, 10x10 cm | APS, 85194

85194


  • 18,23 zł z VAT 14,81 zł bez VAT 14,57 zł z VAT 11,84 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 100 mm
szerokość 100 mm
wysokość 35 mm
pojemność 0.15 l
materiał: melamina
kolor: czarny
kształt: prostokątny

Prostokątna miska z czarnej melaminy, 10x10 cm | APS, 85194 - Opis

Prostokątna miska wykonana z czarnej melaminy. Odpowiednia do serwowania owoców, sałatek, przekąsek słonych lub słodkich. Można ją myć w zmywarce i sztaplować.

Prostokątna miska z czarnej melaminy, 10x10 cm | APS, 85194 - Opinie klientów

Prostokątna miska z czarnej melaminy, 10x10 cm | APS, 85194 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Prostokątna miska z czarnej melaminy, 10x10 cm | APS, 85194 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Prostokątna miska z czarnej melaminy, 10x10 cm | APS, 85194

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się