Promocja

Młynek do soli | PEUGEOT, PG-27179

PG-27179


  • 367,77 zł z VAT 299,00 zł bez VAT 349,38 zł z VAT 284,05 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 200 mm
regulacja mielenia: Tak
kolor: przeźroczysty, srebrny
materiał: stal nierdzewna, akryl
zasilanie: elektryczne

Młynek do soli | PEUGEOT, PG-27179 - Opis

Młynek do soli od USelect, produkcji francuskiej firmy Peugot wykonany ze stali nierdzewnej oraz akrylu. W młynku znajduje się również lampka podświetlająca wydobywające się przyprawy. Posiada 5 stopniowy poziom mielenia ,a w zestawie klient otrzymuje również ładowarkę. Nowoczesny i elegancki sposób na uzupełnienie zastawy stołowej. Młynek do soli PG-27179 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia obiektów gastronomicznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Młynek do soli | PEUGEOT, PG-27179 - Opinie klientów

Młynek do soli | PEUGEOT, PG-27179 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Młynek do soli | PEUGEOT, PG-27179 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.