Młynek do kawy MARFIL | REDFOX, MARFIL

00000440


  • 1683,87 zł z VAT 1369,00 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 3 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 220 mm
szerokość 400 mm
wysokość 650 mm
moc całkowita 0.35 kW
napięcie: 230 V

Młynek do kawy MARFIL | REDFOX, MARFIL - Opis

Młynek do kawy o wymiarach 22 cm x 40 cm x 65 cm wykonany został pod marką REDFOX, dystrybuowaną przez firmę RM Gastro, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem. Produkt znajdzie zastosowanie w każdej cukierni, restauracji, hotelu, jadłodajni, pizzerii, barze, pubie oraz na imprezach plenerowych dla klientów ceniących sobie proste i ekonomiczne rozwiązania. Młynek o mocy 0,35 kW i napięciu 230 V posiada dozownik kawy, licznik porcji oraz regulację grubości mielenia. Ponadto, zawiera silnik z zabezpieczeniem termicznym i dźwignię dozowania – podstawa wykonana z aluminium zapewni komfort podczas codziennego użytkowania. Produkt o numerze katalogowym 00000440 sprawdzi się w rękach każdego baristy. Pojemność zasobnika kawy wynosi 2 kg a zasobnika na zmieloną kawę 600 g.

Młynek do kawy MARFIL | REDFOX, MARFIL - Opinie klientów

Młynek do kawy MARFIL | REDFOX, MARFIL - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Młynek do kawy MARFIL | REDFOX, MARFIL - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.