Promocja

Barowa kruszarka do lodu o wydajności do 180 kg/h | BARMATIC, 271544

271544


  • 4180,77 zł z VAT 3399,00 zł bez VAT 4013,54 zł z VAT 3263,04 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 180 mm
szerokość 320 mm
wysokość 330 mm
moc całkowita 0.12 kW
napięcie: 230 V
wydajność 180 kg/h
waga 10 kg
do pracy ciągłej: Tak

Barowa kruszarka do lodu o wydajności do 180 kg/h | BARMATIC, 271544 - Opis

Profesjonalna kruszarka do lodu marki Barmatic przeznaczona do kawiarni, drink-barów, restauracji, dyskotek. Prosta i bezpieczna w użytkowaniu. Solidna i trwała konstrukcja. Przystosowana do pracy ciągłej, Wyposażona w 8 łamaczy z zębami przechwytującymi kostki lodu z podajnika, zahartowane tarcze i wał, zabezpieczone przed korozją. Przemienne ustawienie tarcz umożliwia równomierny nacisk na miażdżony lód. Trwałe zespolenie z wałem gwarantuje niezawodność i brak powstawania luzów. Silnik o dużej mocy gwarantuje stabilną pracę oraz dużą żywotność urządzenia. Podwójne zabezpieczenie przed wypadkiem – możliwość uruchomienia urządzenia wyłącznie przy jednoczesnym dociśnięciu pokrywy i pojemnika na lód (otwarcie pokrywy lub wyjęcie pojemnika wyłącza urządzenie). Wydajność: do 180 kg/h.

Barowa kruszarka do lodu o wydajności do 180 kg/h | BARMATIC, 271544 - Opinie klientów

Barowa kruszarka do lodu o wydajności do 180 kg/h | BARMATIC, 271544 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Barowa kruszarka do lodu o wydajności do 180 kg/h | BARMATIC, 271544 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Barowa kruszarka do lodu o wydajności do 180 kg/h | BARMATIC, 271544

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.