Promocja

Butelka z porcelany z nalewakiem o pojemności 250 ml | REVOL, RV-645302-6

RV-645302-6


  • 142,73 zł z VAT 116,04 zł bez VAT 138,45 zł z VAT 112,56 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 83 mm
szerokość 79 mm
wysokość 165 mm
pojemność 0.25 l
materiał: stal nierdzewna, porcelana
kolor: czarny
ilość w komplecie 2 szt.
cena za: komplet

Butelka z porcelany z nalewakiem o pojemności 250 ml | REVOL, RV-645302-6 - Opis

Butelka z nalewakiem o pojemności 250 ml wykonana z najlepszej jakości porcelany w kolorze czarnym od znanej na całym świecie francuskiej firmy Revol. Nakrętka jest ze stali nierdzewnej. Idealna do przechowywania świeżej oliwy z oliwek. Design oraz praktyczność butelki pozwala ją postawić na stołach w restauracji, bufetach oraz bistrach gdzie będzie stanowiła również dekorację. Butelka z nalewakiem o pojemności 250 ml RV-645302-6 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cukierniczego, cateringowego oraz restauracyjno – hotelowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Butelka z porcelany z nalewakiem o pojemności 250 ml | REVOL, RV-645302-6 - Opinie klientów

Butelka z porcelany z nalewakiem o pojemności 250 ml | REVOL, RV-645302-6 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Butelka z porcelany z nalewakiem o pojemności 250 ml | REVOL, RV-645302-6 - Do pobrania

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się