Promocja

Naczynie na oliwę, 0,75 l | HENDI, Friulana

462911


  • 411,31 zł z VAT 334,40 zł bez VAT 398,97 zł z VAT 324,37 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 90 mm
szerokość 210 mm
wysokość 220 mm
pojemność 0.75 l
materiał: stal nierdzewna
waga 0.085 kg
pokrywa w komplecie: Tak

Naczynie na oliwę, 0,75 l | HENDI, Friulana - Opis

Naczynie z uchwytem i pokrywką na oliwę, wykonane ze stali nierdzewnej, o wymiarach 90×210×220 milimetrów, pojemności 0,75 litra i indeksie 462911. Oliwiarka znajdzie zastosowanie w każdej pizzerii a także w różnego rodzaju restauracjach pozwalając w prosty sposób serwować oliwę z oliwek pozostając przy tym elegancką ozdobą stołu.

Naczynie na oliwę, 0,75 l | HENDI, Friulana - Opinie klientów

Naczynie na oliwę, 0,75 l | HENDI, Friulana - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Naczynie na oliwę, 0,75 l | HENDI, Friulana - Do pobrania

Produkty skojarzone z Naczynie na oliwę, 0,75 l | HENDI, Friulana

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się