Łyżeczka biodegradowalna 12,5 cm, mix kolorów, 300 szt. | ALCAS, BioHappy

077000130-300


  • 51,96 zł z VAT 42,24 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 20 szt. lub więcej

Informacje

długość 125 mm
szerokość 27 mm
kolor: biały, zielony, pomarańczowy
ilość w komplecie 300 szt.
cena za: komplet

Łyżeczka biodegradowalna 12,5 cm, mix kolorów, 300 szt. | ALCAS, BioHappy - Opis

Ekologiczna łopatka biodegradowalna do lodów 12,5 cm pakowana w opakowaniach zbiorczych po ok. 300 szt. Łyżeczka do lodów i granity 077/13, produkcji włoskiej firmy Alcas jest wykonana z biodegradowalnego bioplastiku – Poly-Bi. Ulega naturalnej dezintegracji. Produkt doskonały dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż granity i lodów do spożycia konsumenckiego. Cena za 1 opakowanie – ok. 300 szt. łyżeczek. Zapytaj obsługi sklepu – możliwość kupna także na sztuki.

Łyżeczka biodegradowalna 12,5 cm, mix kolorów, 300 szt. | ALCAS, BioHappy - Opinie klientów

Łyżeczka biodegradowalna 12,5 cm, mix kolorów, 300 szt. | ALCAS, BioHappy - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Łyżeczka biodegradowalna 12,5 cm, mix kolorów, 300 szt. | ALCAS, BioHappy - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się