Nowość

Łyżeczka do lodów czarna 9,5 cm, 1kg, około 700 szt. | ALCAS, 088/N

088020000B


  • 23,99 zł z VAT 19,50 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 10 szt. lub więcej

Informacje

długość 95 mm
materiał: poliwęglan
kolor: czarny
waga 1 kg
ilość w komplecie 700 szt.
cena za: komplet

Łyżeczka do lodów czarna 9,5 cm, 1kg, około 700 szt. | ALCAS, 088/N - Opis

Łopatka czarna do lodów 9,5 cm pakowana w opakowaniach zbiorczych po ok. 700 sztuk (1 kg). Łyżeczka do lodów 088/N, produkcji włoskiej firmy Alcas, wykonana jest z czarnego tworzywa sztucznego – poliwęglanu. Produkt doskonały dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż lodów do spożycia konsumenckiego. Cena za 1 opakowanie – ok. 700 szt. łyżeczek.

Łyżeczka do lodów czarna 9,5 cm, 1kg, około 700 szt. | ALCAS, 088/N - Opinie klientów

Łyżeczka do lodów czarna 9,5 cm, 1kg, około 700 szt. | ALCAS, 088/N - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Łyżeczka do lodów czarna 9,5 cm, 1kg, około 700 szt. | ALCAS, 088/N - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Łyżeczka do lodów czarna 9,5 cm, 1kg, około 700 szt. | ALCAS, 088/N

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.