Nowość

Łyżeczka do lodów, kompostowalna 9,5 cm, kremowa 1kg, około 700 szt PLA | ALCAS, BioHappy

088012010


  • 58,07 zł z VAT 47,19 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 95 mm
szerokość 21 mm
kolor: biały, zielony, pomarańczowy
waga 1 kg
ilość w komplecie 700 szt.
cena za: komplet

Łyżeczka do lodów, kompostowalna 9,5 cm, kremowa 1kg, około 700 szt PLA | ALCAS, BioHappy - Opis

Ekologiczna łopatka kompostowalna do lodów 9,5 cm w kolorze kremowym pakowana w opakowaniach zbiorczych po ok. 700 sztuk (1 kg). Łyżeczka do lodów 088/1, produkcji włoskiej firmy Alcas jest w pełni kompostowalna a jej naturalna dezintegracja, może sama w sobie pomagać w rozwoju roślin i drzew. Kompostowalność to zdolność materiału do przekształcenia w kompost w procesie kompostowania. Dojrzały kompost przypomina żyzną glebę a jego bogactwo w substancje organiczne umożliwia stosowanie go jako nawóz. Produkt doskonały dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż lodów do spożycia konsumenckiego. Cena za 1 opakowanie – ok. 700 szt. Łyżeczek.

Łyżeczka do lodów, kompostowalna 9,5 cm, kremowa 1kg, około 700 szt PLA | ALCAS, BioHappy - Opinie klientów

Łyżeczka do lodów, kompostowalna 9,5 cm, kremowa 1kg, około 700 szt PLA | ALCAS, BioHappy - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Łyżeczka do lodów, kompostowalna 9,5 cm, kremowa 1kg, około 700 szt PLA | ALCAS, BioHappy - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Łyżeczka do lodów, kompostowalna 9,5 cm, kremowa 1kg, około 700 szt PLA | ALCAS, BioHappy

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.