Łyżeczka kompostowalna 15 cm, kremowa, 300 szt PLA | ALCAS, BioHappy

077012240-300


  • 86,29 zł z VAT 70,14 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 10 szt. lub więcej

Informacje

długość 150 mm
szerokość 26 mm
wysokość 18 mm
kolor: kremowy
ilość w komplecie 300 szt.
cena za: komplet

Łyżeczka kompostowalna 15 cm, kremowa, 300 szt PLA | ALCAS, BioHappy - Opis

Ekologiczna łopatka kompostowalna do lodów 15 cm w kolorze kremowym, pakowana w opakowaniach zbiorczych po ok. 300 sztuk. Łyżeczka do granity 077/24, produkcji włoskiej firmy Alcas jest w pełni kompostowalna a jej naturalna dezintegracja, może sama w sobie pomagać w rozwoju roślin i drzew. Kompostowalność to zdolność materiału do przekształcenia w kompost w procesie kompostowania. Dojrzały kompost przypomina żyzną glebę a jego bogactwo w substancje organiczne umożliwia stosowanie go jako nawóz. Produkt doskonały do granity – dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż granity do spożycia konsumenckiego. Cena za 1 opakowanie – ok. 300 szt. łyżeczek. Zapytaj obsługi sklepu – możliwość kupna także na sztuki.

Łyżeczka kompostowalna 15 cm, kremowa, 300 szt PLA | ALCAS, BioHappy - Opinie klientów

Łyżeczka kompostowalna 15 cm, kremowa, 300 szt PLA | ALCAS, BioHappy - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Łyżeczka kompostowalna 15 cm, kremowa, 300 szt PLA | ALCAS, BioHappy - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Łyżeczka kompostowalna 15 cm, kremowa, 300 szt PLA | ALCAS, BioHappy

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się