Nowość

Miseczka Scoop z niebieskiego tworzywa na desery, 0,2 l, komplet 60 sztuk | ALCAS, 140/4

140018040-60


  • 35,67 zł z VAT 29,00 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 5 szt. lub więcej

Informacje

pojemność 0.2 l
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: niebieski
ilość w komplecie 60 szt.
cena za: komplet

Miseczka Scoop z niebieskiego tworzywa na desery, 0,2 l, komplet 60 sztuk | ALCAS, 140/4 - Opis

Miseczka na lody, desery i jogurty 200 ml, w kolorze niebieskim wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego – polipropylenu. Pucharek do lodów Scoop 140/4, produkcji włoskiej firmy Alcas znajdzie zastosowanie w lodziarniach, cukierniach oraz innych punktów oferujących sprzedaż lodów do spożycia konsumenckiego a także w domach przyciągając swymi kolorami szczególnie najmłodszych. Prezentowana cena dotyczy 1 kompletu zawierającego 60 sztuk miseczek. Produktu nie można używać w piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych.

Miseczka Scoop z niebieskiego tworzywa na desery, 0,2 l, komplet 60 sztuk | ALCAS, 140/4 - Opinie klientów

Miseczka Scoop z niebieskiego tworzywa na desery, 0,2 l, komplet 60 sztuk | ALCAS, 140/4 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Miseczka Scoop z niebieskiego tworzywa na desery, 0,2 l, komplet 60 sztuk | ALCAS, 140/4 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Miseczka Scoop z niebieskiego tworzywa na desery, 0,2 l, komplet 60 sztuk | ALCAS, 140/4

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.