Nowość

Miseczka Scoop z zielonego tworzywa na desery, 0,4 l | ALCAS, 140/7

140019070


  • 1,33 zł z VAT 1,08 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 20 szt. lub więcej

Informacje

pojemność 0.4 l
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: zielony
ilość w komplecie 1 szt.
cena za: sztukę

Miseczka Scoop z zielonego tworzywa na desery, 0,4 l | ALCAS, 140/7 - Opis

Miseczka na lody, desery i jogurty 400 ml, w kolorze zielonym wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego – polipropylenu. Pucharek do lodów Scoop, produkcji włoskiej firmy Alcas znajdzie zastosowanie w lodziarniach, cukierniach oraz innych punktów oferujących sprzedaż lodów do spożycia konsumenckiego a także w domach przyciągając swymi kolorami szczególnie najmłodszych. Miseczka Scoop 140/7 sprzedawana jest po 1 sztuce. Produktu nie należy używać w piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych.

Miseczka Scoop z zielonego tworzywa na desery, 0,4 l | ALCAS, 140/7 - Opinie klientów

Miseczka Scoop z zielonego tworzywa na desery, 0,4 l | ALCAS, 140/7 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Miseczka Scoop z zielonego tworzywa na desery, 0,4 l | ALCAS, 140/7 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Miseczka Scoop z zielonego tworzywa na desery, 0,4 l | ALCAS, 140/7

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.