Nowość

Pucharek plastikowy do deserów i monoporcji Charme 120 ml, przezroczysty | ALCAS, 257/7T

257101170C


  • 1,00 zł z VAT 0,81 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 20 szt. lub więcej

Informacje

długość 65 mm
szerokość 65 mm
wysokość 68 mm
pojemność 0.12 l
materiał: poliwęglan
kolor: przeźroczysty
ilość w komplecie 1 szt.
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Pucharek plastikowy do deserów i monoporcji Charme 120 ml, przezroczysty | ALCAS, 257/7T - Opis

Pucharek plastikowy finger-food do deserów i monoporcji 120 ml to kwadratowy pojemnik produkcji włoskiej firmy Alcas, wykonany jest z przezroczystego nietłukącego się tworzywa sztucznego – poliwęglanu. Produkt doskonały dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż deserów i lodów do spożycia konsumenckiego. Produkt ten idealnie nadaje się także do dekorowanych słodkich lub pikantnych potraw, które wzbogacone o jego kształt i przejrzystość będą serwowane w sposób umożliwiający niewiarygodną prezentację i zapewniający wiele radości Twoim klientom. Cena za 1 szt. pojemnika.

Pucharek plastikowy do deserów i monoporcji Charme 120 ml, przezroczysty | ALCAS, 257/7T - Opinie klientów

Pucharek plastikowy do deserów i monoporcji Charme 120 ml, przezroczysty | ALCAS, 257/7T - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pucharek plastikowy do deserów i monoporcji Charme 120 ml, przezroczysty | ALCAS, 257/7T - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Pucharek plastikowy do deserów i monoporcji Charme 120 ml, przezroczysty | ALCAS, 257/7T

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.