Nowość

Tacka na ciasta i desery z białego tworzywa 40x30 cm Peperino – 10 szt. | ALCAS, 095/1

095092010-10


  • 101,84 zł z VAT 82,80 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 300 mm
szerokość 400 mm
wysokość 15 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: biały
ilość w komplecie 10 szt.
cena za: komplet

Tacka na ciasta i desery z białego tworzywa 40x30 cm Peperino – 10 szt. | ALCAS, 095/1 - Opis

Tacka na ciasta i desery z białego tworzywa 40×30 cm Peperino to prostokątna taca o nowoczesnym wzornictwie i produkcji włoskiej firmy Alcas, wykonana z białego plastiku. Produkt doskonały dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż ciast oraz deserów do spożycia konsumenckiego. Tacka idealnie nadaje się także do ekspozycji produktów cukierniczych w witrynach a także do użytku domowego. Cena za komplet 10 tacek.

Tacka na ciasta i desery z białego tworzywa 40x30 cm Peperino – 10 szt. | ALCAS, 095/1 - Opinie klientów

Tacka na ciasta i desery z białego tworzywa 40x30 cm Peperino – 10 szt. | ALCAS, 095/1 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Tacka na ciasta i desery z białego tworzywa 40x30 cm Peperino – 10 szt. | ALCAS, 095/1 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.