Nowość

Talerzyk, tacka biodegradowalna na ciasta i desery 12 cm, przezroczysta, 100 szt. PLA | ALCAS, BioHappy

014001010-100


  • 44,74 zł z VAT 36,37 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 120 mm
kolor: przeźroczysty
ilość w komplecie 100 szt.
cena za: komplet

Talerzyk, tacka biodegradowalna na ciasta i desery 12 cm, przezroczysta, 100 szt. PLA | ALCAS, BioHappy - Opis

Ekologiczna tacka/talerzyk do ciast, deserów i monoporcji 12 cm, okrągła, przezroczysta – opakowanie 100 szt. Talerzyk cukierniczy do monoporcji 014/1b, produkcji włoskiej firmy Alcas jest w pełni kompostowalny a jej naturalna dezintegracja, może sama w sobie pomagać w rozwoju roślin i drzew. Kompostowalność to zdolność materiału do przekształcenia w kompost w procesie kompostowania. Dojrzały kompost przypomina żyzną glebę a jego bogactwo w substancje organiczne umożliwia stosowanie go jako nawóz. Produkt doskonały dla lodziarni, cukierni oraz innych punktów oferujących sprzedaż deserów i lodów do spożycia konsumenckiego. Produkt ten idealnie nadaje się do prezentacji Twoich wyrobów w witrynach cukierniczych a także eleganckiego i oryginalnego serwowania w lokalu oraz na imprezach cateringowych. Cena za opakowanie 100 szt.. Zapytaj obsługi sklepu – możliwość kupna także na sztuki.

Talerzyk, tacka biodegradowalna na ciasta i desery 12 cm, przezroczysta, 100 szt. PLA | ALCAS, BioHappy - Opinie klientów

Talerzyk, tacka biodegradowalna na ciasta i desery 12 cm, przezroczysta, 100 szt. PLA | ALCAS, BioHappy - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Talerzyk, tacka biodegradowalna na ciasta i desery 12 cm, przezroczysta, 100 szt. PLA | ALCAS, BioHappy - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Talerzyk, tacka biodegradowalna na ciasta i desery 12 cm, przezroczysta, 100 szt. PLA | ALCAS, BioHappy

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.