Nowość Promocja

Silikonowa mata ze znacznikami do makaroników 40x4,5 cm, 60x40 cm | SILIKOMART, Fiberglass

40.108.99.0000


  • 86,66 zł z VAT 70,47 zł bez VAT 82,77 zł z VAT 67,27 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

długość 583 mm
szerokość 384 mm
wysokość 2 mm
materiał: silikon
wymiary ciastka: 45 mm

Silikonowa mata ze znacznikami do makaroników 40x4,5 cm, 60x40 cm | SILIKOMART, Fiberglass - Opis

Silikonowa mata cukiernicza ze znacznikami w kształcie okręgów 35-45 mm, produkcji włoskiej firmy Silikomart służy do pieczenia makaroników, ciastek, biszkopcików, bezów a także chłodzenia czy formowania czekolady, mas cukrowych oraz innych wyrobów. Mata silikonowa wzmocniona jest włoknem szklanym a znaczniki umozliwiają formowanie w trzech rozmiarach: 35, 40 oraz 45 mm. To idealne rozwiązanie dla każdego cukiernika, piekarni, manufaktury cukierniczej ale także dla pracowników kuchni restauracyjnej lub hotelowej oraz dla firm cateringowych i kawiarni. Produkt silikonowa mata do wypieków 40.108.99.0000 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Silikonowa mata ze znacznikami do makaroników 40x4,5 cm, 60x40 cm | SILIKOMART, Fiberglass - Opinie klientów

Silikonowa mata ze znacznikami do makaroników 40x4,5 cm, 60x40 cm | SILIKOMART, Fiberglass - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Silikonowa mata ze znacznikami do makaroników 40x4,5 cm, 60x40 cm | SILIKOMART, Fiberglass - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.