Promocja

Nóż japoński do carvingu / oczkowania o długości 8 cm | KASUMI, K-82008

K-82008


  • 328,41 zł z VAT 267,00 zł bez VAT 311,99 zł z VAT 253,65 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 80 mm
materiał: stal węglowa
kolor: inox, czarny

Nóż japoński do carvingu / oczkowania o długości 8 cm | KASUMI, K-82008 - Opis

Nóż do carvingu / oczkowania o długości 8 cm cm od znanej na całym świecie marki Kasumi, która szczyci się tradycyjnym wykonaniem ostrzy od 25 pokoleń. Noże tej marki wykonane są z najlepszej jakości stali damasceńskiej, która zapewnia większą odporność na odkształcenia i pękanie. Rękojeść wykonana jest z drewna pekka, które jest niebywale twarde i lekkie, dzięki czemu jest niebywale wytrzymały oraz idealnie wyważony. Pewnie leży w dłoni i nie męczy jej przy pracy w kuchni restauracyjnej. Ten sprzęt docenią wymagający profesjonaliści, którzy cenią jakość i elegancję. Najlepsi szefowie kuchni wybierają noże Kasumi do swoich kuchni. Jest to sprzęt najlepszej jakości, który będzie służył przez lata dzięki staranności z jaką został wykonany pod czujnym okiem kowali z Japonii. Należy jednak pamięta, że jest on ostrzony tylko z jednej strony I nadaje się tylko dla praworęcznych kucharzy. Dodatkowo, każda sztuka ma swój unikalny wzór, który świadczy o oryginalności. Nóż japoński do carvingu / oczkowania o długości 8 cm K-82008 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia restauracyjnego i cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Nóż japoński do carvingu / oczkowania o długości 8 cm | KASUMI, K-82008 - Opinie klientów

Nóż japoński do carvingu / oczkowania o długości 8 cm | KASUMI, K-82008 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Nóż japoński do carvingu / oczkowania o długości 8 cm | KASUMI, K-82008 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Nóż japoński do carvingu / oczkowania o długości 8 cm | KASUMI, K-82008

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.