Płyta akrylowa o regulowanej wysokości i kącie nachylenia, 93x53x50,5 cm | APS, Buffet Guard

98120


  • 933,33 zł z VAT 758,81 zł bez VAT 746,68 zł z VAT 607,04 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 930 mm
szerokość 530 mm
wysokość 505 mm
materiał: akryl, stal emaliowana
kolor: przeźroczysty, czarny, inox

Płyta akrylowa o regulowanej wysokości i kącie nachylenia, 93x53x50,5 cm | APS, Buffet Guard - Opis

Płyta wykonana z akrylu o grubości 5 mm osadzona na metalowym, czarnym stelażu. Posiada regulowaną wysokość (3 pozycje), kąt nachylenia oraz antypoślizgowe nóżki. Znajdzie zastosowanie w hotelach, pubach, kawiarniach, restauracjach, biurach i w wielu innych miejscach. Pozwala na odgrodzenie lub przysłonienie dań na bufecie. Do samodzielnego montażu.

Płyta akrylowa o regulowanej wysokości i kącie nachylenia, 93x53x50,5 cm | APS, Buffet Guard - Opinie klientów

Płyta akrylowa o regulowanej wysokości i kącie nachylenia, 93x53x50,5 cm | APS, Buffet Guard - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Płyta akrylowa o regulowanej wysokości i kącie nachylenia, 93x53x50,5 cm | APS, Buffet Guard - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się