Nowość Promocja

Ścianka oddzielająca z otworem, akryl z czarnymi nóżkami 75x16,5x57 cm | APS, 98041

98041


  • 557,72 zł z VAT 453,43 zł bez VAT 446,17 zł z VAT 362,75 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 750 mm
szerokość 165 mm
wysokość 570 mm
materiał: akryl
kolor: przeźroczysty, czarny

Ścianka oddzielająca z otworem, akryl z czarnymi nóżkami 75x16,5x57 cm | APS, 98041 - Opis

Ścianka odgradzająca z otworem wykonana z akrylu o grubości 5 mm. Znajdzie zastosowanie w hotelach, pubach, kawiarniach, restauracjach, biurach i w wielu innych miejscach. Otwór pozwala na przekazywanie niewielkich przedmiotów lub pieniędzy w sposób ograniczający bezpośredni kontakt. Nóżki wykonane z aluminium w kolorze – czarny mat. Wymiar otworu: 26×13 cm. Produkcja niemiecka.

Ścianka oddzielająca z otworem, akryl z czarnymi nóżkami 75x16,5x57 cm | APS, 98041 - Opinie klientów

Ścianka oddzielająca z otworem, akryl z czarnymi nóżkami 75x16,5x57 cm | APS, 98041 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Ścianka oddzielająca z otworem, akryl z czarnymi nóżkami 75x16,5x57 cm | APS, 98041 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się