Pasteryzator do lodów 30-60 l/cykl, chłodzony powietrzem | TELME, Evopasto 60 A

EVOPASTO60A


  • 106422,54 zł z VAT 86522,39 zł bez VAT 88330,71 zł z VAT 71813,58 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 28 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 420 mm
szerokość 1030 mm
wysokość 110 mm
pojemność 60 l
moc całkowita 7.8 kW
napięcie: 400 V
temperatura maksymalna 96 °C
waga 205 kg
wyświetlacz: Tak

Pasteryzator do lodów 30-60 l/cykl, chłodzony powietrzem | TELME, Evopasto 60 A - Opis

Pasteryzator Evopasto 60 A do lodów produkcji włoskiej firmy TELME to urządzenie wysokiej jakości chłodzone powietrzem. Pasteryzator posiada bezpieczny dla produktów spożywczych pośredni system grzania z użyciem ciekłego czynnika grzewczego. Ponadto urządzenie posiada przeźroczystą pokrywę wykonaną z poliwęglanu umożliwiającą podgląd procesu pasteryzacji oraz dodawanie surowców w dowolnym momencie cyklu. Oprócz tego urządzenie wyposażono w zawór spustowy z wbudowanym systemem ułatwiającym mycie co pozwala utrzymać stałą higienę po każdym dozowaniu a po jego zakończeniu – zdemontować zawór bez użycia dodatkowych narzędzi. Obrotowy okapnik pod kranem pomaga utrzymać podłogę w czystości. Cylinder wykonano ze stali nierdzewnej gwarantującej wysoką wytrzymałość. Szerokie kąty narożników optymalizują przepływ mieszanki ułatwiając również czyszczenie i dezynfekcję urządzenia. Urządzenie do pasteryzacji Telme Evopasto 60 A posiada również mieszadło umieszczone ułatwiające przepływ mieszanki. Zakres podgrzewania od 60 do 90ºC. Zakres schładzania od 20 do 0ºC. Urządzenie automatycznie dobiera czas utrzymania ogrzewania, zgodnie z wybraną temperaturą pasteryzacji. Wydajność na cykl wynosi od 30 do 60 l pasteryzowanego produktu. Czas trwania cyklu od 100 do 120 minut. Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Pasteryzator do lodów 30-60 l/cykl, chłodzony powietrzem | TELME, Evopasto 60 A - Opinie klientów

Pasteryzator do lodów 30-60 l/cykl, chłodzony powietrzem | TELME, Evopasto 60 A - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pasteryzator do lodów 30-60 l/cykl, chłodzony powietrzem | TELME, Evopasto 60 A - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Pasteryzator do lodów 30-60 l/cykl, chłodzony powietrzem | TELME, Evopasto 60 A

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.