Promocja

Patelnia emaliowana do Paelli 24 cm | HENDI, 622742

622742


  • 56,83 zł z VAT 46,20 zł bez VAT 55,13 zł z VAT 44,81 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 240 mm
materiał: stal emaliowana
kształt: okrągły
do indukcji: Nie

Patelnia emaliowana do Paelli 24 cm | HENDI, 622742 - Opis

Emaliowana patelnia do paelli, o numerze katalogowym 622742, produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomii i kuchni, średnicy 24 centymetrów. Wykonana została z najwyższej jakości stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne takie jak wgniatanie czy rysowanie, ale także na wysokie skoki temperatur. Patelnia została pokryta warstwą żaroodpornej emalii w kolorze czarnym. Posiada dwie wygodne, nienagrzewające się rączki. Nadaje się do używania na kuchenkach gazowych, ceramicznych oraz elektrycznych. Nie należy używać jej na kuchenkach indukcyjnych, nie należy również zmywać jej w zmywarkach.

Patelnia emaliowana do Paelli 24 cm | HENDI, 622742 - Opinie klientów

Patelnia emaliowana do Paelli 24 cm | HENDI, 622742 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Patelnia emaliowana do Paelli 24 cm | HENDI, 622742 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Patelnia emaliowana do Paelli 24 cm | HENDI, 622742

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się