Promocja

Patelnia żeliwna na podstawce 12 cm | COSY & TRENDY, 286663

286663


  • 82,41 zł z VAT 67,00 zł bez VAT 79,94 zł z VAT 64,99 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 46 mm
średnica 120 mm
materiał: żeliwo, drewno

Patelnia żeliwna na podstawce 12 cm | COSY & TRENDY, 286663 - Opis

Patelnia żeliwna na podstawce o średnicy 12 cm to reprezentant linii dodatków o tradycyjnym designie z surowego żeliwa. Funkcjonalność i urok tych naczyń przeznaczony jest do wszystkich hoteli, restauracji, gościńców, zajazdów i punktów gastronomicznych ceniących zapiekane, domowe potrawy i dania. Świetnie sprawdzi się jako prezent czy na spotkania w gronie rodziny i znajomych, gdzie serwujemy jedzenie prosto na stół. Patelnia żeliwna do serwowania z uchwytem 120 mm 286663 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w segmencie HoReCa. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Patelnia żeliwna na podstawce 12 cm | COSY & TRENDY, 286663 - Opinie klientów

Patelnia żeliwna na podstawce 12 cm | COSY & TRENDY, 286663 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Patelnia żeliwna na podstawce 12 cm | COSY & TRENDY, 286663 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Patelnia żeliwna na podstawce 12 cm | COSY & TRENDY, 286663

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się