Promocja

Patelnia do naleśników, nieprzywierająca, do indukcji, średnica: 25,5 cm | STALGAST, Platinum

032260


 • 98,40 zł z VAT 80,00 zł bez VAT 93,48 zł z VAT 76,00 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  93,48 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 255 mm
wysokość 17 mm
do indukcji: Tak

Patelnia do naleśników, nieprzywierająca, do indukcji, średnica: 25,5 cm | STALGAST, Platinum - Opis

Patelnia do naleśników wykonana z aluminium pokrytego teflonem – trzywarstwową powłoką nieprzywierającą, o średnicy: 25,5/21,5 cm, wysokości: 1,7 cm oraz o indeksie: 032260. Idealna dla profesjonalnych kuchni gastronomicznych, stołówek, restauracji oraz użytku domowego. Patelnia nieprzywierająca Stalgast 032260, jest przeznaczona do smażenia na kuchenkach i taboretach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Posiada rączkę stalową wykonaną ze stali epoksydowej, zapewniającą wysoką wytrzymałość termiczną. Powierzchnia patelni jest łatwa w utrzymaniu czystości. Naczynie idealnie nadaje się do smażenia naleśników czy omletów. Podczas użytkowania patelni *032260, należy pamiętać o używaniu przyborów z drewna, silikonu lub innego tworzywa sztucznego – w żadnym wypadku ze stali aby uniknąć zarysowań na powłoce. Po zakończeniu pracy patelnię należy każdorazowo umyć wykorzystując ogólnie dostępne środki do mycia przeznaczone do stali szlachetnej. Nie należy jej myć w zmywarkach.

Patelnia do naleśników, nieprzywierająca, do indukcji, średnica: 25,5 cm | STALGAST, Platinum - Opinie klientów

Patelnia do naleśników, nieprzywierająca, do indukcji, średnica: 25,5 cm | STALGAST, Platinum - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Patelnia do naleśników, nieprzywierająca, do indukcji, średnica: 25,5 cm | STALGAST, Platinum - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Patelnia do naleśników, nieprzywierająca, do indukcji, średnica: 25,5 cm | STALGAST, Platinum