Promocja

Płytka patelnia do naleśników, średnica: 19 cm | HENDI, Profi Line

628805


  • 91,33 zł z VAT 74,25 zł bez VAT 88,59 zł z VAT 72,02 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 230 mm
wysokość 25 mm
materiał: stal nierdzewna
powłoka: brak
kształt: okrągły
do indukcji: Tak

Płytka patelnia do naleśników, średnica: 19 cm | HENDI, Profi Line - Opis

Płytka patelnia stalowa do naleśników, marki Hendi, z profesjonalnej serii produktów gastronomicznych Profi Line o numerze katalogowym 628805, średnicy 23 centymetrów i wysokości 2,5 centymetra. Solidne wykonanie z bardzo dobrej jakościowo stali zapewnia doskonałą charakterystykę rozprowadzania ciepła a długa i wygodna rączka gwarantuje pewny chwyt w każdych warunkach. Idealnie nadaje się zarówno dla wielkich lokali gastronomicznych i restauracji jak i do użytku w domowej kuchni. Patelnia Hendi 628805 może być używana na kuchenkach indukcyjnych, elektrycznych, gazowych i ceramicznych, nie należy jej jednak umieszczać w zmywarkach.

Płytka patelnia do naleśników, średnica: 19 cm | HENDI, Profi Line - Opinie klientów

Płytka patelnia do naleśników, średnica: 19 cm | HENDI, Profi Line - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Płytka patelnia do naleśników, średnica: 19 cm | HENDI, Profi Line - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Płytka patelnia do naleśników, średnica: 19 cm | HENDI, Profi Line

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się