Promocja

Patelnia grillowa kwadratowa 23x23 cm | STALGAST, 049003

049003


  • 79,46 zł z VAT 64,60 zł bez VAT 75,49 zł z VAT 61,37 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 230 mm
szerokość 230 mm
wysokość 30 mm
materiał: żeliwo
powłoka: brak
kształt: prostokątny
do indukcji: Tak
waga 2.6 kg

Patelnia grillowa kwadratowa 23x23 cm | STALGAST, 049003 - Opis

Patelnia grillowa kwadratowa marki Stalgast o indeksie: 049003. Parametry techniczne produktu: wysokość: 3 cm, szerokość: 24 cm, głębokość: 24 cm, waga: 2,6 kg. Patelnia jest przystosowana do użytku na kuchni ceramicznej, elektrycznej, gazowej oraz indukcyjnej. Wyrób żeliwny o czarnej powierzchni uzyskanej dzięki procesowi wypalania. Idealnie nadaje się do podawania dań na gorąco, grube dno sprawia, że potrawy wolno stygną. Powierzchnia robocza ryflowana. Naczynia żeliwne przed użyciem należy opłukać i wysuszyć, natomiast po użyciu jeszcze ciepłe, umyć, najlepiej płynem do mycia naczyń, używając szczotki. Zawsze po osuszeniu natłuścić olejem roślinnym. Świetnie sprawdzi się w każdym lokalu serwującym dania z grilla ale także do użytku domowego. Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Patelnia grillowa kwadratowa 23x23 cm | STALGAST, 049003 - Opinie klientów

Patelnia grillowa kwadratowa 23x23 cm | STALGAST, 049003 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Patelnia grillowa kwadratowa 23x23 cm | STALGAST, 049003 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się