Patelnia nierdzewna polerowana, nieprzywierająca, średnica: 28 cm | STALGAST, 014285

014285


  • 78,23 zł z VAT 63,60 zł bez VAT 74,32 zł z VAT 60,42 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 280 mm
wysokość 55 mm
powłoka: PTFE
do indukcji: Tak

Patelnia nierdzewna polerowana, nieprzywierająca, średnica: 28 cm | STALGAST, 014285 - Opis

Patelnia ze stali nierdzewnej z powłoką nieprzywierającą, o średnicy: 28 cm, wysokości: 5,5 cm oraz o indeksie: 014285. Idealna dla profesjonalnych kuchni gastronomicznych, stołówek, restauracji oraz użytku domowego. Patelnia nieprzywierająca Stalgast 014285, jest przeznaczona do smażenia na kuchenkach i taboretach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Powierzchnia patelni jest łatwa w utrzymaniu czystości. Naczynie idealnie nadaje się do smażenia, duszenia czy podgrzewania. Podczas użytkowania patelni 014285, należy pamiętać o używaniu przyborów z drewna, silikonu lub innego tworzywa sztucznego – w żadnym wypadku ze stali aby uniknąć zarysowań na powłoce. Po zakończeniu pracy patelnię należy każdorazowo umyć wykorzystując ogólnie dostępne środki do mycia przeznaczone do stali szlachetnej – można także myć w profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych.

Patelnia nierdzewna polerowana, nieprzywierająca, średnica: 28 cm | STALGAST, 014285 - Opinie klientów

Patelnia nierdzewna polerowana, nieprzywierająca, średnica: 28 cm | STALGAST, 014285 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Patelnia nierdzewna polerowana, nieprzywierająca, średnica: 28 cm | STALGAST, 014285 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Patelnia nierdzewna polerowana, nieprzywierająca, średnica: 28 cm | STALGAST, 014285

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się