Patelnia wok, stal nierdzewna polerowana, średnica: 40 cm | STALGAST, 037401

037401


  • 90,28 zł z VAT 73,40 zł bez VAT 85,77 zł z VAT 69,73 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 400 mm
wysokość 120 mm
materiał: stal nierdzewna
powłoka: brak
powierzchnia: polerowana
gatunek stali nierdzewnej: 18/0

Patelnia wok, stal nierdzewna polerowana, średnica: 40 cm | STALGAST, 037401 - Opis

Patelnia typu Wok, wykonana ze stali polerowanej, o średnicy: 40 cm, wysokości: 12 cm oraz o indeksie: 037401 z rączką o długości 18,5 cm. Idealna dla profesjonalnych kuchni gastronomicznych, stołówek, restauracji oraz użytku domowego. Patelnia Wok – Stalgast 037401, jest przeznaczona do smażenia na kuchenkach i taboretach gazowych, elektrycznych oraz na specjalnych urządzeniach – wokach indukcyjnych. Powierzchnia patelni jest łatwa w utrzymaniu czystości. Naczynie idealnie nadaje się do smażenia, duszenia czy podgrzewania. Po zakończeniu pracy patelnię należy każdorazowo umyć wykorzystując ogólnie dostępne środki do mycia przeznaczone do stali szlachetnej. Nie należy jej myć w zmywarkach.

Patelnia wok, stal nierdzewna polerowana, średnica: 40 cm | STALGAST, 037401 - Opinie klientów

Patelnia wok, stal nierdzewna polerowana, średnica: 40 cm | STALGAST, 037401 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Patelnia wok, stal nierdzewna polerowana, średnica: 40 cm | STALGAST, 037401 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Patelnia wok, stal nierdzewna polerowana, średnica: 40 cm | STALGAST, 037401

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się