Nowość

Patera na torty i desery w kolorze czarnym, średnica 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L

72.363.20.0065


  • 155,37 zł z VAT 126,31 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 1 szt. lub więcej

Informacje

wysokość 123 mm
średnica 350 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: czarny

Patera na torty i desery w kolorze czarnym, średnica 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L - Opis

Duża patera dekoracyjna na torty Hula Up produkcji włoskiej firmy SILIKOMART w kolorze czarnym. Produkt o średnicy 350 mm i wysokości 123 mm idealny do prezentowania dzieł cukierniczych, tortów oraz do dekoracji ciast i deserów w praktyczny sposób dzięki obrotowemu pierścieniowi, który można zamontować pomiędzy podstawą patery a częścią ekspozycyjną (pierścień znajduje się w komplecie). Czarną paterę Silikomart 72.363.20.0065 można myć w zmywarce oraz przechowywać w lodówkach i witrynach chłodniczych i mroźniczych do -60°C. Produkt idealny dla każdej cukierni, manufaktury cukierniczej oraz użytku domowego.

Patera na torty i desery w kolorze czarnym, średnica 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L - Opinie klientów

Patera na torty i desery w kolorze czarnym, średnica 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Patera na torty i desery w kolorze czarnym, średnica 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Patera na torty i desery w kolorze czarnym, średnica 35 cm | SILIKOMART, Hula Up-L

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.