Nowość Promocja

Papier do przekąsek w arkuszach, 34x28 cm, motyw gazety | APS, 40679

40679


  • 343,73 zł z VAT 279,46 zł bez VAT 274,97 zł z VAT 223,57 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 340 mm
szerokość 280 mm
ilość w komplecie 1000 szt.
cena za: komplet

Papier do przekąsek w arkuszach, 34x28 cm, motyw gazety | APS, 40679 - Opis

Arkusze do serwowania przekąsek, renomowanej marki APS, wykonane są z odpornego na tłuszcz woskowanego papieru z motywem gazety. Doskonałe rozwiązanie dla barów szybkiej obsługi, jadłodajni czy restauracji hotelowych podających smażone przekąski. Papier do przekąsek w arkuszach o numerze katalogowym 40679 ma wymiar 34 cm x 28 cm. W zestawie znajduje się 1000 arkuszy.

Papier do przekąsek w arkuszach, 34x28 cm, motyw gazety | APS, 40679 - Opinie klientów

Papier do przekąsek w arkuszach, 34x28 cm, motyw gazety | APS, 40679 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Papier do przekąsek w arkuszach, 34x28 cm, motyw gazety | APS, 40679 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się