Promocja

Płyn do czyszczenia pieców konwekcyjno-parowych 10 l | HENDI, 231388

231388


  • 183,27 zł z VAT 149,00 zł bez VAT 175,94 zł z VAT 143,04 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

pojemność 10 l

Płyn do czyszczenia pieców konwekcyjno-parowych 10 l | HENDI, 231388 - Opis

Profesjonalny płyn do czyszczenia pieców konwekcyjno-parowych, o numerze katalogowym 231388, produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomii i kuchni. Pakowany w wygodny w użyciu kanister o pojemności 10 litrów, z ergonomiczną rączką. Jest to wysoce alkaliczny środek, przeznaczony do czyszczenia pieców konwekcyjno-parowych. Doskonale usunie pozostałości pieczenia, tłuszcz, czy drobinki i okruszki. Doskonale sprawdzi się w każdej restauracji, jadłodajni czy stołówce posiadającej piec konwekcyjno-parowy.

Płyn do czyszczenia pieców konwekcyjno-parowych 10 l | HENDI, 231388 - Opinie klientów

Płyn do czyszczenia pieców konwekcyjno-parowych 10 l | HENDI, 231388 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Płyn do czyszczenia pieców konwekcyjno-parowych 10 l | HENDI, 231388 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.