Nowość Promocja

Podgrzewacz okrągły, inox 4 l | APS, 12330

12330


  • 1479,67 zł z VAT 1202,99 zł bez VAT 1183,74 zł z VAT 962,39 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 175 mm
średnica 305 mm
pojemność 4 l
materiał: stal nierdzewna, szkło
kolor: inox
pokrywa w komplecie: Tak
kształt: okrągły
gatunek stali nierdzewnej: 18/8

Podgrzewacz okrągły, inox 4 l | APS, 12330 - Opis

Podgrzewacz okrągły wykonany ze stali nierdzewnej 18/8. W skład kompletu wchodzą: stalowy podgrzewacz o pojemności 8 litrów, okrągły wkład o pojemności 4 litrów wykonany ze stali nierdzewnej, wolnoopadająca pokrywa z przeszkleniem. Dodatkowo podgrzewacz ma dno pozwalające na podgrzewanie na płycie indukcyjnej. Znajdzie zastosowanie w hotelowym bufecie, restauracjach czy cateringu.

Podgrzewacz okrągły, inox 4 l | APS, 12330 - Opinie klientów

Podgrzewacz okrągły, inox 4 l | APS, 12330 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Podgrzewacz okrągły, inox 4 l | APS, 12330 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Podgrzewacz okrągły, inox 4 l | APS, 12330

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się