Nowość Promocja

Metalowy stand, stojak bufetowy pod naczynia 11,5x11,5x9 cm | APS, 33278

33278


  • 42,10 zł z VAT 34,24 zł bez VAT 33,68 zł z VAT 27,39 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 115 mm
szerokość 115 mm
wysokość 90 mm
materiał: stal emaliowana
kolor: czarny

Metalowy stand, stojak bufetowy pod naczynia 11,5x11,5x9 cm | APS, 33278 - Opis

Metalowy stojak, stand bufetowy pod naczynia. Wykonany z czarnego metalu z antypoślizgową powłoką. Znajdzie zastosowanie na bufetach, w restauracjach, cateringu. Idealnie pozwoli wyeksponować dania i dodatki w miskach, półmiskach i innych naczyniach. Podstawy można sztaplować i myć w zmywarkach.

Metalowy stand, stojak bufetowy pod naczynia 11,5x11,5x9 cm | APS, 33278 - Opinie klientów

Metalowy stand, stojak bufetowy pod naczynia 11,5x11,5x9 cm | APS, 33278 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Metalowy stand, stojak bufetowy pod naczynia 11,5x11,5x9 cm | APS, 33278 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się