Forma do ciast i tortów ZUCCOTTO115/1 | SILIKOMART, Torta Flex

27.011.87.0060


  • 38,87 zł z VAT 31,60 zł bez VAT 37,11 zł z VAT 30,17 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 1 szt. lub więcej

Informacje

wysokość 57 mm
pojemność 0.409 l
materiał: silikon
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Forma do ciast i tortów ZUCCOTTO115/1 | SILIKOMART, Torta Flex - Opis

Półokrągła forma do ciast i tortów z silikonu Zuccotto115/1 o wymiarach 115×57 mm i pojemności 409 ml z serii TortaFlex, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Produkt Zuccotto 115 umożliwia stworzenie unikatowego ciasta lub tortu w kształcie kopuły, a w połączeniu z pozostałymi formami Zuccotto 135, 160 oraz 180 umożliwia stworzenie kilku warstwowego, półokrągłego tortu – idealne dla domu, wyspecjalizowanych cukierni, kawiarni, lokali gastronomicznych oraz firm cateringowych. Forma do ciast i tortów 27.011.87.0098 nadaje się do mycia w zmywarkach. Produkt można przechowywać w lodówkach, używać w piekarniku lub mikrofalówce. Wykonanie z silikonu gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Forma do ciast i tortów ZUCCOTTO115/1 | SILIKOMART, Torta Flex - Opinie klientów

Forma do ciast i tortów ZUCCOTTO115/1 | SILIKOMART, Torta Flex - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma do ciast i tortów ZUCCOTTO115/1 | SILIKOMART, Torta Flex - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Forma do ciast i tortów ZUCCOTTO115/1 | SILIKOMART, Torta Flex

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.