Nowość Promocja

Pojemnik drewniany na sztućce, 53 x 32,5 cm | APS, 11954

11954


  • 37,01 zł z VAT 30,07 zł bez VAT 29,61 zł z VAT 24,06 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

rozmiar GN: GN 1/1 (530x325 mm)
długość 530 mm
szerokość 325 mm
wysokość 100 mm
materiał: polipropylen
kolor: czarny

Pojemnik drewniany na sztućce, 53 x 32,5 cm | APS, 11954 - Opis

Pojemnik na sztućce wykonany z czarnego polipropylenu w rozmiarze GN 1/1. Posiada cztery przegródki na sztućce. Sprawdzi się w restauracjach, hotelach, stołówkach, bufetach i restauracjach samoobsługowych. Pojemniki można sztaplować i myć w zmywarkach. Produkcja niemiecka.

Pojemnik drewniany na sztućce, 53 x 32,5 cm | APS, 11954 - Opinie klientów

Pojemnik drewniany na sztućce, 53 x 32,5 cm | APS, 11954 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pojemnik drewniany na sztućce, 53 x 32,5 cm | APS, 11954 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.