Nowość Promocja

Pojemnik drewniany z pokrywą na sztućce, 51 x 28 cm | APS, Acacia

11949


 • 421,14 zł z VAT 342,39 zł bez VAT 336,93 zł z VAT 273,91 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  336,93 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 510 mm
szerokość 280 mm
wysokość 145 mm
materiał: drewno, akryl
pokrywa w komplecie: Tak

Pojemnik drewniany z pokrywą na sztućce, 51 x 28 cm | APS, Acacia - Opis

Pojemnik na sztućce wykonany z naturalnego, akacjowego drewna z akrylową pokrywą. Posiada cztery przegródki na sztućce. Sprawdzi się w restauracjach, hotelach, stołówkach, bufetach i restauracjach samoobsługowych. Pojemniki można sztaplować.

Pojemnik drewniany z pokrywą na sztućce, 51 x 28 cm | APS, Acacia - Opinie klientów

Pojemnik drewniany z pokrywą na sztućce, 51 x 28 cm | APS, Acacia - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Pojemnik drewniany z pokrywą na sztućce, 51 x 28 cm | APS, Acacia - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować