Nowość Promocja

Pojemnik z betonu na sztućce, średnica 11,5 cm | APS, 11933

11933


  • 89,90 zł z VAT 73,10 zł bez VAT 71,90 zł z VAT 58,48 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 145 mm
średnica 115 mm
materiał: beton
kolor: brązowy

Pojemnik z betonu na sztućce, średnica 11,5 cm | APS, 11933 - Opis

Pojemnik na sztućce o indeksie 11933 wykonany został z betonu. Produkt o średnicy 11,5 cm i wysokości 14,5 cm idealnie pasuje do nowoczesnego hotelu, restauracji czy kawiarni. Jest estetyczny i elegancki. Pojemnik zapewnia wysoki komfort podczas przechowywania i wydawania sztućców. Produktu nie można myć w zmywarkach.

Pojemnik z betonu na sztućce, średnica 11,5 cm | APS, 11933 - Opinie klientów

Pojemnik z betonu na sztućce, średnica 11,5 cm | APS, 11933 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pojemnik z betonu na sztućce, średnica 11,5 cm | APS, 11933 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się