Nowość

Pojemnik bez pokrywki na 9 makaroników, srebrny 19 x 12,8 cm, komplet 50 sztuk | ALCAS, 023/9

023109090-50


  • 129,35 zł z VAT 105,16 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

długość 190 mm
szerokość 128 mm
wysokość 42 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: srebrny
ilość w komplecie 50 szt.
cena za: komplet

Pojemnik bez pokrywki na 9 makaroników, srebrny 19 x 12,8 cm, komplet 50 sztuk | ALCAS, 023/9 - Opis

Pudełko z tworzywa sztucznego w srebrnym kolorze na 9 makaroników. Opakowanie 023/9, produkcji włoskiej firmy Alcas, wykonane z polipropylenu to produkt idealny do ekspozycji oraz bezpiecznego transportu makaroników. Pudełko doskonale sprawdzi się w cukierniach oraz firmach cateringowych. Prezentowana cena dotyczy 1 kompletu zawierającego 50 sztuk pojemników. UWAGA – prezentowany pojemnik sprzedawany jest bez pokrywy.

Pojemnik bez pokrywki na 9 makaroników, srebrny 19 x 12,8 cm, komplet 50 sztuk | ALCAS, 023/9 - Opinie klientów

Pojemnik bez pokrywki na 9 makaroników, srebrny 19 x 12,8 cm, komplet 50 sztuk | ALCAS, 023/9 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pojemnik bez pokrywki na 9 makaroników, srebrny 19 x 12,8 cm, komplet 50 sztuk | ALCAS, 023/9 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Pojemnik bez pokrywki na 9 makaroników, srebrny 19 x 12,8 cm, komplet 50 sztuk | ALCAS, 023/9

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.