Nowość

Pudełko z plastiku na 36 makaroników, przeźroczyste | ALCAS, 023/36

023001360


  • 3,08 zł z VAT 2,50 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 20 szt. lub więcej

Informacje

długość 285 mm
szerokość 205 mm
wysokość 25 mm
materiał: poliwęglan
kolor: przeźroczysty
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Pudełko z plastiku na 36 makaroników, przeźroczyste | ALCAS, 023/36 - Opis

Pudełko z plastiku na 36 makaroników w kolorze przezroczystym sprzedawane po 1 szt. Pudełko 023/36, produkcji włoskiej firmy Alcas, wykonane z poliwęglanu to produkt idealny do ekspozycji oraz bezpiecznego transportu makaroników (złożenie dwóch opakowań umożliwia stworzenie jednego pudełka – dół + góra). Produkt doskonały dla cukierni oraz firm cateringowych. Cena za 1 szt. opakowania.

Pudełko z plastiku na 36 makaroników, przeźroczyste | ALCAS, 023/36 - Opinie klientów

Pudełko z plastiku na 36 makaroników, przeźroczyste | ALCAS, 023/36 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pudełko z plastiku na 36 makaroników, przeźroczyste | ALCAS, 023/36 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Pudełko z plastiku na 36 makaroników, przeźroczyste | ALCAS, 023/36

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.