Nowość

Pudełko z plastiku na 6 makaroników, przeźroczyste, okrągłe | ALCAS, 023/16

023001160


  • 1,99 zł z VAT 1,62 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 25 mm
średnica 140 mm
materiał: poliwęglan
kolor: przeźroczysty
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Pudełko z plastiku na 6 makaroników, przeźroczyste, okrągłe | ALCAS, 023/16 - Opis

Pudełko okrągłe na 6 makaroników, z plastiku w kolorze przezroczystym sprzedawane po 1 szt. Pudełko 023/16, produkcji włoskiej firmy Alcas, wykonane z poliwęglanu to produkt idealny do ekspozycji oraz bezpiecznego transportu makaroników (złożenie dwóch opakowań umożliwia stworzenie jednego pudełka – dół + góra). Produkt doskonały dla cukierni oraz firm cateringowych. Średnica pojedynczego opakowania to 14 cm, wysokość: 2,5 cm. Cena za 1 szt. opakowania.

Pudełko z plastiku na 6 makaroników, przeźroczyste, okrągłe | ALCAS, 023/16 - Opinie klientów

Pudełko z plastiku na 6 makaroników, przeźroczyste, okrągłe | ALCAS, 023/16 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pudełko z plastiku na 6 makaroników, przeźroczyste, okrągłe | ALCAS, 023/16 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Pudełko z plastiku na 6 makaroników, przeźroczyste, okrągłe | ALCAS, 023/16

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.