Nowość

Pudełko z pokrywą z tworzywa sztucznego na tiramisu, 27,5 x 18 x 5,5 cm, komplet 25 sztuk | ALCAS, 132/3

132001030-25


  • 219,99 zł z VAT 178,85 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 275 mm
szerokość 180 mm
wysokość 55 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: przeźroczysty
ilość w komplecie 25 szt.
cena za: komplet

Pudełko z pokrywą z tworzywa sztucznego na tiramisu, 27,5 x 18 x 5,5 cm, komplet 25 sztuk | ALCAS, 132/3 - Opis

Pudełko z przezroczystego tworzywa sztucznego z pokrywą na tiramisu. Pojemnik 132/3, produkcji włoskiej firmy Alcas, to produkt idealny do ekspozycji oraz bezpiecznego transportu nie tylko wspomnianego, włoskiego deseru ale także do wielu innych deserów czy ciast. Pudełko doskonale sprawdzi się w cukierniach oraz firmach cateringowych. Prezentowana cena dotyczy 1 kompletu zawierającego 25 sztuk pojemników.

Pudełko z pokrywą z tworzywa sztucznego na tiramisu, 27,5 x 18 x 5,5 cm, komplet 25 sztuk | ALCAS, 132/3 - Opinie klientów

Pudełko z pokrywą z tworzywa sztucznego na tiramisu, 27,5 x 18 x 5,5 cm, komplet 25 sztuk | ALCAS, 132/3 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pudełko z pokrywą z tworzywa sztucznego na tiramisu, 27,5 x 18 x 5,5 cm, komplet 25 sztuk | ALCAS, 132/3 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.