długość | 275 mm |
---|---|
szerokość | 180 mm |
wysokość | 55 mm |
materiał: | tworzywo sztuczne |
kolor: | przeźroczysty |
ilość w komplecie | 25 szt. |
cena za: | komplet |
gatunek stali nierdzewnej: | 18/0 |
powierzchnia: | satynowa |
powłoka: | brak |
Pudełko z przezroczystego tworzywa sztucznego z pokrywą na tiramisu. Pojemnik 132/3, produkcji włoskiej firmy Alcas, to produkt idealny do ekspozycji oraz bezpiecznego transportu nie tylko wspomnianego, włoskiego deseru ale także do wielu innych deserów czy ciast. Pudełko doskonale sprawdzi się w cukierniach oraz firmach cateringowych. Prezentowana cena dotyczy 1 kompletu zawierającego 25 sztuk pojemników.
Słoik z pokrywką znanej marki Weck o numerze katalogowym WE-901-80PUZ, średnicy 8 cm i pojemności 560 ml. Stanowić będzie ozdobę każdego stołu zarówno w lokalu gastronomicznym, jak również tego w zaciszu domowym a dzięki swojej funkcjonalności znajdzie wiele zastosowań w każdej kuchni. W słoikach można serwować mini przekąski, sałatki, desery a także pasteryzować przetwory. Cechy produktu: ciekawy design, wykonanie z wysokiej jakości szkła, odporność na obicia i szok termiczny. Słoiki sprzedawane są tylko w opakowaniach zbiorczych po 6 sztuk. Cena podana na stronie jest ceną za komplet 6 sztuk słoików wraz z pokrywkami, uszczelkami i zaciskami. Można je myć w zmywarkach. Sprawdzi się jako wielorazowe, gustowne i niebanalne naczynie do deserów, sałatek, dań głównych oraz jako opakowanie do hermetycznego przechowywania suchych składników i produktów gotowych. Naczynia WECK odporne są na zamrażanie lub wyparzanie w różnych urządzeniach gastronomicznych. Szklane słoiki i butelki WECK od ponad 100 lat są synonimem tradycji i najwyższej jakości. Proces wekowania swoją nazwę zawdzięcza właśnie unikalnemu projektowi słoików stworzonemu w 1900 roku przez Johanna Wecka.
Do przechowalni
Słoik typu wek Fido 200ml
Do przechowalni
Pokrywka do szklanych naczyń znanej marki Weck o numerze katalogowym WE-80, średnicy 8 cm. Cechy produktu: ciekawy design, wykonanie z wysokiej jakości szkła, odporność na obicia i szok termiczny. Pokrywki sprzedawane są tylko w opakowaniach zbiorczych po 6 sztuk. Cena podana na stronie jest ceną za komplet 6 sztuk pokrywek. Można je myć w zmywarkach. Sprawdzi się jako wielorazowe, gustowne i niebanalne naczynie do deserów, sałatek, dań głównych oraz jako opakowanie do hermetycznego przechowywania suchych składników i produktów gotowych. Naczynia WECK odporne są na zamrażanie lub wyparzanie w różnych urządzeniach gastronomicznych. Szklane słoiki i butelki WECK od ponad 100 lat są synonimem tradycji i najwyższej jakości. Proces wekowania swoją nazwę zawdzięcza właśnie unikalnemu projektowi słoików stworzonemu w 1900 roku przez Johanna Wecka. Wszystkie szklane elementy słoików sygnowane logiem firmy WECK produkowane są w Niemczech ze szkła sodowo-wapniowego o doskonałych walorach użytkowych.
Do przechowalni
Słoik z pokrywką znanej marki Weck o numerze katalogowym WE-758-80P, średnicy 8 cm i pojemności 700 ml. Stanowić będzie ozdobę każdego stołu zarówno w lokalu gastronomicznym, jak również tego w zaciszu domowym a dzięki swojej funkcjonalności znajdzie wiele zastosowań w każdej kuchni. W słoikach można serwować mini przekąski, sałatki, desery a po dokupieniu uszczelki i zacisków także pasteryzować przetwory. Cechy produktu: ciekawy design, wykonanie z wysokiej jakości szkła, odporność na obicia i szok termiczny. Słoiki sprzedawane są tylko w opakowaniach zbiorczych po 6 sztuk. Cena podana na stronie jest ceną za komplet 6 sztuk słoików wraz z pokrywkami. Można je myć w zmywarkach. Sprawdzi się jako wielorazowe, gustowne i niebanalne naczynie do deserów, sałatek, dań głównych oraz jako opakowanie do hermetycznego przechowywania suchych składników i produktów gotowych. Naczynia WECK odporne są na zamrażanie lub wyparzanie w różnych urządzeniach gastronomicznych. Szklane słoiki i butelki WECK od ponad 100 lat są synonimem tradycji i najwyższej jakości. Proces wekowania swoją nazwę zawdzięcza właśnie unikalnemu projektowi słoików stworzonemu w 1900 roku przez Johanna Wecka.
Do przechowalni
Lejek/nakładka na słoiki znanej marki Weck o średnicy otworu 100 mm. Pomocna przy wkładaniu zawartości do słoika dzięki czemu krawędzie słoika pozostaną czyste. Lejek jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Do przechowalni
Pokrywa z przezroczystego tworzywa sztucznego pasująca do pojemnika na 12 makaroników, włoskiej firmy Alcas, model 023/12C. Doskonale sprawdzi się w cukierniach oraz firmach cateringowych. Prezentowana cena dotyczy 1 kompletu zawierającego 50 sztuk pojemników. UWAGA – prezentowany pojemnik sprzedawany jest bez pokrywy.
Do przechowalni
Pudełko z przezroczystego tworzywa sztucznego z pokrywą na tiramisu. Pojemnik 132/3, produkcji włoskiej firmy Alcas, to produkt idealny do ekspozycji oraz bezpiecznego transportu nie tylko wspomnianego, włoskiego deseru ale także do wielu innych deserów czy ciast. Pudełko doskonale sprawdzi się w cukierniach oraz firmach cateringowych. Produkt sprzedawany po 1 sztuce.
Do przechowalni
Zapisz się do naszego newslettera,
aby otrzymywać info o nowościach i promocjach.
33 5000 555
sklep@gastromania.pl
Godziny pracy:
poniedziałek-piątek: 8:00 – 16:00
© Gastromania.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.