Słoik z pokrywką o pojemności 0,58 l – komplet 6 sztuk | WECK, 82354

82354


  • 100,73 zł z VAT 81,90 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 90 mm
średnica 110 mm
pojemność 0.58 l
materiał: szkło
kolor: przeźroczysty
pokrywa w komplecie: Tak
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: komplet

Słoik z pokrywką o pojemności 0,58 l – komplet 6 sztuk | WECK, 82354 - Opis

Słoik z pokrywką znanej, niemieckiej marki Weck, o średnicy 11 cm i pojemności 580 ml. Stanowić będzie ozdobę każdego stołu zarówno w lokalu gastronomicznym, kawiarniach, cateringu jak również tego w zaciszu domowym a dzięki swojej funkcjonalności znajdzie wiele zastosowań w każdej kuchni. Sprawdzi się jako wielorazowe, gustowne i niebanalne naczynie do deserów, sałatek, dań głównych oraz jako opakowanie do hermetycznego przechowywania suchych składników i produktów gotowych. Naczynia WECK odporne są na zamrażanie lub wyparzanie w różnych urządzeniach gastronomicznych. Cechy produktu: ciekawy design, wykonanie z wysokiej jakości szkła sodowo-wapniowego o doskonałych walorach użytkowych, odporność na obicia i szok termiczny. Słoiki sprzedawane są tylko w opakowaniach zbiorczych po 6 sztuk. Cena podana na stronie jest ceną za komplet 6 sztuk słoików wraz z pokrywkami. Można je myć w zmywarkach. Szklane słoiki i butelki WECK od ponad 100 lat są synonimem tradycji i najwyższej jakości. Proces wekowania swoją nazwę zawdzięcza właśnie unikalnemu projektowi słoików stworzonemu w 1900 roku przez Johanna Wecka.

Słoik z pokrywką o pojemności 0,58 l – komplet 6 sztuk | WECK, 82354 - Opinie klientów

Słoik z pokrywką o pojemności 0,58 l – komplet 6 sztuk | WECK, 82354 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Słoik z pokrywką o pojemności 0,58 l – komplet 6 sztuk | WECK, 82354 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować